کد مطلب: 29252 تعداد بازدید: ۲۴۲

برگزاری دومین هیئت خانوادگی

شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۵:۵۱
برگزاری دومین جلسه هیئت خانوادگی صاحب الزمان(عج)

بسمه تعالی

برگزاری دومین جلسه هیئت خانوادگی صاحب الزمان (عج) به مناسبت هفته عفاف و حجاب در مدرسه علمیه زینبیه(س) شهرستان آبیک استان قزوین

به همت مدیر و معاون فرهنگی مدرسه علمیه زینبیه(س) شهرستان آبیک استان قزوین، دومین جلسه هیئت ماهانه خانوادگی صاحب الزمان(عج) با حضور طلاب و خانواده های آنها در روز شنبه 26 تیر، از ساعت 18:30 تا اذان مغرب و با دعوت از حجت الاسلام والمسلمین زهرایی، مبلغ و کارشناس مسائل خانواده برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین با بیان انواع خانواده در قرآن گفت: در دسته اول همه اعضای خانواده عنصر مطلوب هستند مانند اهل بیت (ع)، دسته دوم مرد عنصر مطلوب و زن عنصر نا مطلوب است مانند حضرت نوح(ع)، در دسته سوم زن عنصر مطلوب و مرد عنصر نا مطلوب است مانند فرعون و دسته چهارم همه اعضای خانواده نا مطلوب هستند مانند ابولهب.

وی بهترین والدگری را توسط والدین اقتدار گرا معرفی کرد و گفت: این والدین در عین کنترل متعادل فرزندان، انعطاف لازم را در مقابل اشتباهات فرزندان نشان می دهد.

در ادامه مراسم، قرائت مناجات امیرالمومنین توسط مداح ارجمند جناب آقای فرمانی خوانده شد و غذایی که توسط طلاب در حوزه تهیه شده بود میان حضار پخش گردید.