کد مطلب: 41201 تعداد بازدید: ۲۵۰

جلسه هم اندیشی

جلسه هم اندیشی جهت برگزاری اعتکاف

پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲:۲۱
برگزاری جلسه هم اندیشی جهت برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف

بسمه تعالی

برگزاری نشست هم اندیشی سازمان تبلیغات اسلامی با مدرسه علمیه خواهران زینبیه(س) شهرستان آبیک استان قزوین.
به منظور برنامه ریزی برای اجرای مراسم پرفیض اعتکاف در شهرستان آبیک، در روز چهارشنبه16 فروردین مدیر و معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران زینبیه(س) با مسئول سازمان تبلیغات شهرستان آبیک در محل سازمان تبلیغات با حضور جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین جانمحمدی مسئول سازمان تبلیغات شهرستان آبیک، با اشاره این که مراسم اعتکاف بزرگترین مراسم فرهنگی در سطح شهرستان است بیان کرد: همت بالای تمام مسئولین شهر باید برای هرچه بهتر اجرا شدن این مراسم پرفیض و معنوی به کار گرفته شود.
حجت الاسلام والمسلمین جانمحمدی در ادامه افزود: با توجه به اهمیت جایگاه حوزه علمیه خواهران زینبیه(س) در سطح شهرستان آبیک، مسئولیت اجرای مراسم اعتکاف بانوان این شهرستان به عهده ی حوزه علمیه خواهران زینبیه(س) به عنوان یک نهاد مذهبی-فرهنگی گمارده شده است.
در ادامه ی جلسه دکتر فاطمه لطفی مدیر مدرسه علمیه خواهران زینبیه(س) با بیان مواردی که در پیشبرد اجرای مطلوب این مراسم تاثیرگزار است ادامه داد: حوزه علمیه خواهران زینبیه(س) با تمام ظرفیت های اجرایی سعی در هر چه بهتر اجرا شدن این مراسم عبادی-فرهنگی خواهد داشت.